Hakkımızda

Bireysel ve kurumsal olarak müşterilerimize Marka tescili , Patent  ; Sosyal Medya Yönetimi ve katma değerli Hizmetler( Toplu SMS ,Sesli MesajAlan Adı ve Domain )  , Çağrı merkezi kurulumu , Çağrı merkezi agent kiralama , tüm çağrı merkezi yazılımları , Mobile oyun ve mobil uygulama yazılımları konularında çözümler sunan ,danışmanlık-teknoloji ve yazılım firmasıyız. BTK lisanslıyız….

Neden Biz ?

Güvenirlik Ön Planda

Kural Güvenirlik

Gerçekten de telefonda insanlardan hiçbir güven olmaksızın güven kazanmak kadar zor bir şey yoktur. Uzmanlarımız artık bunu da aşarak insanların güvenini kazanmayı başarmıştır.

Kural Hoşgörü

Marka /Patent uzmanlarımız hiçbir zaman hizmette sınır tanımaz. İşini böylece profesyonellikle yapan çalışanlarımız olduktan sonra her zaman memnun kalmanız garantidir.

Kural Hizmet

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunmaktayız. yine Marka Tescil ve Patent İşlemleri dışında (harç ödemeleri sebebi ile) tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz iade garantisi veriyor olmaktan gurur duyarız.

Neler Yapıyoruz

Hostingte sınırsız planımızla istediğiniz alana sahipsiniz.

Aynı zamanda kurumsal site konusunda herhangi bir  Mobil oyun konusunda da yardım edebiliriz.

Mobil uygulamalarınız ,Web Siteleriniz ve mail hesaplarınızın kesintisiz ve hızlı bir şekilde çalışması ve sitenizin Google aramalarında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız  yine GLOBAL TESCİL OFİSİ olarak SEO işlemlerinizde yanınızdayız.

Marka & Patent

Marka Tescil

Markayı yaratmak , olgunlaştırmak ve marka adı altında çalışıyor olmak vb kavramlar , marka tescili yaptırmadan ve markayı koruyamadan yapılacak şeyler değildi. İş sahipleri bunun farkına vararak  marka tescili yoluna gittiler ve bugünkü istatistiklere göre  Çinde yıllık 2,5 -3 milyon , Abd de yıllık 400-500 bin marka başvurusu yapılmaktadır. Türkiye de ise bu sayı yaklaşık 200bin civarındadır.

İsimler , soyadları , Her türlü şekil ve logolar  , işaretler , sayılar  ,sloganlar ve dahası için lütfen uzmanlarımızdan yardım alınız…

Daha Fazla
Memnuniyet 90%
Mobil Oyun 92%
Hizmet 90%
Domain Adı Alımı 85%
Şirketimiz Sizler İçin Hizmet Vermektedir

Marka Ne Kadar Sürede Tescil Olur ?

Bu süreç marka tescil başvurusu öncesinde yapılan marka araştırmasının doğru yapılıp yapılmadığına göre değişir ; doğru yapılan ve müsait durumda bulunan bir marka için süreç 3 ay ile 6 ay arasındadır (markaya itiraz gelmez ise) ama markanın korunması , başvuru başladığı an ve saat başlamaktadır.

Learn More

Hızlı Servis Ve Güvenlik

Sorumluluk

Çözüm Odaklı

Tescil sürecinde markaya itiraz gelmesi durumunda süreç itirazlara ve bu itirazlara verilen cevaplara , yapılan değerlendirmelere göre uzamaktadır. Tescil süreçlerine aşama-aşama  aşağıda yer alan linkimizden ulaşabilirsiniz